top of page

Gi desember en mykere start

tor. 26. nov.

|

BSY Jessheim

Desember kan være en vakker måned, men også en travel en. Før desember virkelig setter fart, inviterer jeg deg til en rolig kveld hvor vi senker tempoet og gir kroppen en liten pause. Gjennom myk yoga, rolige pust og dyp avspenning lar vi skuldrene synke, kroppen finne ro og tankene få litt mer plas

Gi desember en mykere start
Gi desember en mykere start

Tid og sted

26. nov. 2026, 17:30 – 18:45

BSY Jessheim, Storgata 6, 2050 Jessheim

Påmeldte

Om arrangementet

Gi desember en mykere start ✨

En lun kveld med rolig yoga og et lite pusterom


Desember kan være en vakker måned, men også en travel en. Før desember virkelig setter fart, inviterer jeg deg til en rolig kveld hvor vi senker tempoet og gir kroppen en liten pause. Gjennom myk yoga, rolige pust og dyp avspenning lar vi skuldrene synke, kroppen finne ro og tankene få litt mer plass.


Etter timen serverer vi varm gløgg, te, kaffe og litt godt å bite i. Deretter blir det tid til å lande sammen, slå av en prat og ønske desember velkommen i et litt roligere tempo.


Du trenger ingen erfaring med yoga, bare et ønske om gi deg selv en liten pause.

Jeg gleder meg til å ønske deg velkommen. ♡


Billetter

  • JuleYoga

    200,00 kr

    +5,00 kr billettgebyr

Total

0,00 kr

Del dette arrangementet

bottom of page